لاغری موضعی با کویتیشن

انجام ورزش و فعاليت بدني به همراه رژيم غذايي کم کالري، قطعا کاهش وزن را به همراه خواهد داشت. ولي در بعضي از مواقع، مانند زمانيکه ميخواهيم اين اتفاق سريعتر رخ بدهد و يا چربيهاي موضعي که در برابر ورزش و رژيم غذايي مقاومت ميکنند؛ ميتوان از روشهاي کمکي جهت رسيدن به اين هدف استفاده کرد. از جمله اين روشها ميتوان از ” کويتيشن ” نام برد. همواره اين نکته را به ياد داشته باشيد که اين روشها کمکي هستند و نميتوانند به تنهايي جايگزين ورزش يا رژيم غذايي بشوند. چگونه لاغر شوم.
کويتيشن در واقع يک روش ايمن، موثر و بدون نياز به جراحي براي از بين بردن چربي هاي جمع شده در سطوح مختلف بدن است.چگونه لاغر شوم امواج اولتراسوند با فرکانس هاي صوتي خود، تکان هايي در چربي هاي بدن ايجاد مي کنند، امواجي که گوش انسان قادر به شنيدن آنها نيست ولي چنان تکاني در بافت چربي ها ايجاد مي کند که سلول هاي چربي نمي توانند در مقابل آن مقاومت کنند و در نتيجه شکسته و به حالت مايع در مي آيند و سپس آنها را براي سوختن دربدن يا دفع درکبد آماده مي کنند.

پس از آن ، سلولهاي شکسته شده به کبد(جگرسياه) رفته پس از يک سري تغييرات شيميايي وتبديل به مواد قابل سوختن در ماهيچه ها ،ازطريق ادرار دفع يا درماهيچه ها سوزانده ميشوند. اينجا نقش فعاليت بدني و رعايت تغذيه مناسب ،شامل کم چربي وکم کالري به خوبي مشخص مي شود. دستگاههاي جديدي که براي اين کار ساخته شده اند، قادرند به طور خاص چربي ها را مورد هدف قرار دهند، مخصوصا چربي هايي که بافت سخت تر و به هم فشرده تري دارند.
از روش کويتيشن به عنوان روش فرم دهنده بدن هم ياد مي شود، براي اينکه نه تنها چربي ها را از بين مي برد، بلکه مي تواند به آنها فرم دلخواه را نيز بدهد. يکي از موارد استفاده اين روش فرم دادن به اجزاي صورت است. دستگاه کوچکتري که مخصوص بافت هاي صورت ساخته شده است، مي تواند گونه ها را بالا ببرد، گودي زير چشم ، پف چشم ها و حتي چروک ها را کم کند. همچنين چربي هاي زير چانه و يا همان غبغب را از نيز از بين مي برد.